SMS

Home

Kuo programeris skiriasi nuo admino?


Programeriai - stori. Todėl, kad sėdi. O adminai - liekni. Todėl, kad bėgioja. Tarp kitko, būna ir lieknų programerių, tačiau tai ne išimtis - tai permokyti adminai. Taip pat sutinkami ir stori adminai - tai sutingėję programeriai.

Programeriai rūko greitai, nes galvoja. Mintis gali pabėgt, todėl reikės galvoti iš naujo. Adminai minčių neturi, todėl rūko lėtai. Jei rūko tais momentais, kai viskas dirba ir niekas nelūžta. Todėl rūko jei retai.

Programeriai eina pietauti. Jie atsineša daug maisto į ofisą ir valgo tiesiai ant klavos. Todėl kad galvoja. Adminai užsako maistą į ofisą, nes jei eis patys, kas nors nulūš. Ir tada reikės bėgt į ofisą, su nesuvalgytu hamburgeriu. Todėl adminai mėgsta valgyti McDonalde. Ten skanu ir nebaisu, kad sustorės. Aišku, jei jie ne sutingėję programeriai.

Programeriai iš darbo eina naktį. Todėl, kad galvoja. Kai kurie iš jų išeina vakare ir galvoja namie. Turintys nešiojamąjį kompiuterį, galvoja trulike. Adminai namo nevaikšto, nes jei išeis namo, kas nors nulūš ir tada reikės eiti į darbą. O į darbą jie vaikščioti nemėgsta. Ir nevaikšto, nes ten gyvena. Jie dažniausiai turi atskirą guolį už atskirų durų, dažniausiai užrakinamu atskiru raktu.

Programeriai miega savaitgaliais. Dažniausiai tai trečiadienis ir pirmadienis. Todėl, kad galvoja. Pirmadienį minčių dar nėra, o trečiadienį nuo vienos minties peršokama prie kitos. Adminai miega savo guolyje ir ne daugiau, kaip dešimt minučių. Nes jei miegos ilgiau, kas nors nulūš. Ir tada iš būtinybės reikės atsikelt, o adminai mėgsta atsibusti patys, kad ir po dešimt minučių.

Programeriai geria alų. Šviesų ir daug. Todėl, kad galvoja. Kol mintis plaukioja, ją galima galvoti. Adminai taip pat geria alų, nes jei kas nors nulūš, jiems bus dzin. O adminai mėgsta, kai jiems dzin. Ir programeriai mėgsta, kai jiems dzin. Todėl dažnai alų jei geria kartu. Ir jiems kartu būna dzin. Po to jie miega, bet ne drauge, adminai miega guolyje, o programeriai – ant klavos. Kai atsibunda vėl geria alų. Todėl, kad norisi. Todėl, kad jie adminai. Ir programeriai.


Prev Next